آخه چرا ؟ چه فایده ای داره ؟
  
 این وبلاگ در مورد رفع بد ترین دشمن انسان هست
 
آرشیو
 
دوشنبه 19 تیر‌ماه سال 1385
ترک استمنا ۲

کسانی که قبلا وبلاگه منا دیده بودن، میدونن که یه درخواست کمک داده بودم برای ترک. ولی امروز دیگه از کسی کمک نمی خوام، من به کمک یکی از دوستام ترک کردم و میخوام با گفتن روش ترکم، کمکی اندک به کسانی که معتاد استمنا شدند، بکنم.

 جواب دادن این روش منوط به اعتقاد به مقدسات، خدا و وجود شیطان است، پس اگر معتقد نیستید، چشمان خود را بیش از این خسته نکنید و به سفارش کسانی گوش کنید که استمنا را تجویز و تایید میکنند.

 

کسانی که معتاد هستند، حتما تا کنون با روشهای ترک که در اکثر وبلاگها نوشته شده آشنایی دارن، ولی چیزی که باید به آن توجه داشت اینه که استمنا یه اعتیاد روانیست و مانند تریاک و غیره بدن به هیچ صورت به آن معتاد نمی شود. مثلا من دیدم که برای ترک تجویز میکنن که غذاهای مقوی مانند خرما و موز نخورید. درست است که با خوردن این غذاها کیسه های منی زودتر پر میشود و بدن به صورت طبیعی احتیاج به تخلیه پیدا میکند، ولی آیا کسی که در یک روز، دو یا سه بار و حتی بیشتر، استمنا میکند، بنا به اقتضای نیاز بدنی و نیاز به تخلیه، استمنا میکند؟ مسلما خیر. در اینجا به همان بحث اعتیاد روانی و ضرورت ترک روحی در مرحله اول و در مرحله بعد به کاهش زمینه های جسمی میرسیم.

کسانی که درصدد ترک هستند باید بدانند که ابتدا باید گره بین روح خود و استمنا را باز کنند و در مرحله بعد باید زمینه های جسمی و روحی استمنا را از خود دورکنند.

 

از اینجا به بعد روشی را که خودم با آن از شر استمنا راحت شدم را توضیح میدهم. لازم به ذکر است چنانچه این روش به صورت درستی به اجرا درآید، مانند ترک جسمانی نیازمند ریاضت کشی نیست و اگر اعتیاد روانی به استمنا از سر انسان باز شود، جسم احتیاجی به زجر کشیدن ندارد.

 

ترک:

اولین قدم برای ترک اینست که انسان به خود تلقین کند که "من باید ترک کنم". خواستن خالی به هیچ دردی نمی خورد. افراد جلقی اراده زیادی ندارند ولی به همان اندازه که در صدد رفع مشکل خود بربیایند، کافیست. من سالها میخواستم که ترک کنم ولی همیشه فقط میخواستم ، هیچگاه اراده نکردم که "من باید ترک کنم"، برای همین هیچگاه موفق نشدم. ترک برای من شده بود یه فیلم تخیلی که بازیگر نقش اولشم خودم بودم و همیشه خودم را در رویا میدیدم که ترک کردم. پس خواستن به تنهایی فایده ای نداره.

 

گام دوم: قدم بعدی در راه ترک، اینست که از استمنا متنفر بشوی. فکرشو بکن یه آدمی همه چیزتو ازت بگیره؛ جوونیتو، لذت زندگیتو، آرامشتو، آیندتو، خوشکلیتو، شادابیتو و همه چیزت را ازت سلب کنه، تو دیگه با این آدم رابطه برقرار میکنی؟ اگه یه موقع سراغت اومد، دوباره میپذیریش و بهش اعتماد میکنی؟ حتما نه. با خودت میگی اگه این بارم بهش اعتماد کنم، مثل قبلا دوباره یه بلایی سرم میاره. یه بار خامی میکنی، دو بار خامی میکنی، دفعه سوم اگه سراغت اومد سر فحشو میگیری بهش. با تموم وجود نفرتت را خالی میکنی.

 

استمنا از یه همچین آدمی هزار بار بدتره. هزار جور بلا ملا سر آدم میاره و ما باهاش هیچ کاری نداریم. اگه یکی تو کوچه به خواهرمون متلک بگه، یه کتک مفصل میخوره و هزار جور خط و نشون براش میکشیم، ولی با استمنا که با آدم کاری میکنه تا به خواهر خودمون هم نگاه هرزه بندازیم، کاری نداریم. برادر من، استمنا از هر زهری برای روح و جسم بدتره. اینقدر درباره مضرات استمنا نوشتن، که من دیگه نمی خوام تکرارشون کنم که اگه بخوام بگم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه. باید به بلاهایی که استمنا سرت آورده فکر کنی، به موقعیتایی که ازت گرفته، به تغییراتی که تو تفکرات و ذهن و جسمت داده، به همه جنبه هاش فکر کنید و با خودتون بگید که جلق از من یه حیوون ساخته، ازش بدم میاد، ازش متنفرم. به خودتون تلقین کنید که "من باید ترک کنم". "من باید انسان بشم".

 

گام سوم: گام بعدی تنفر از شیطونه. دفعه بعد که شیطون اومد سراغت و گفت: فلانی استمنا منتظرته، برو سراغش، منتظرش نگذار، همون موقع بگو: "اعوذ بالله من الشیطان الرجیم". بگو برو گم شو. استمنا پدر منا درآورده حالا تو منا به اون دعوت میکنی تا برم هر روز بیشتر بلا سرم بیاره و بدبختم کنه. بگو خدا عقلا بهم داده که اگه میبینم یه کاری بهم ضرر میزنه، اون عادتو ترک کنم. اگه شیطون بهت گفت که خدا گناهای قبلیتو نمیبخشه و میندازت تو قعر جهنم. اون موقع آیه 54 سوره انعام را فورا بخون و در مورد معناش فکر کن و به شیطون بگو تو که منو از جهنم میترسونی، چرا خودت نمیترسی که وعده اللهیه که جلودار همه جهنمیا خوده شیطونه. شیطون به تو میگه خدا روشا ازت برگردونده و به حال خودت رهات کرده. حالا که تنها موندی بیا و مشغول شو و یه دست جلق بزن، حالا تا بعد. و تو دلش میخنده از اون قهقهه های شیطانی. به ریش ما میخنده و میگه ای بیچاره بزن تا داغونه داغونت کنم. بزن تا از زندگی سیرت کنم. بزن و گناه کن تا روزی که میخوان منو بندازن تو جهنم تنها نباشم. بزن بزن بزن بزن بزن بزن بزن بزن و بعدشم صدای قهقهه زجرآورش تا آسمون میره.

 

این همه سال ما زدیم و به حرفش گوش دادیم و به خودمون ضرر زدیم، الان موقع انتقامه، الان وقتشه که تقاص اون همه بدی که به ما کرده رو پس بده. الان موقع جهاد اکبره، جهاد با نفس اماره و شیطون کثافت. وقتی یه انسان میگه دیگه معصیت نمیکنم و رو حرفش پابرجا میمونه، صدای زجه های شیطون تا آسمون هفتم میره و خدا به فرشته هاش میگه این همون آدمه که سالها نوچه شیطون بود، ببینیدش که الان شیطون داره از دستش زجه میزنه. حالا وقته قهقهه های من وتو اه. وقتی صدای زجه شیطون از دست ما تا آسمون هفتم رفت، اون موقع کافیه از ته دل قسم بخوری و بگی که از معاصی گذشته پشیمونی و  در آینده هرگز اون کارو نمیکنی. دیگه اون موقع فقط باید یه بار بگی:"استغفر الله ربی و اتوه الیه" همین. خدا اون موقع شک نکن که همه گناهاتو میبخشه و بیشتر از پیش کمکت میکنه. وقتی آدم غرق گناهه و بگه خدایا به من کمک کن و منو ببخش. شاید از اون طرف جوابی نشنوه، ولی اگه آدم اول با خودش عهد ببنده که دیگه گناه نمیکنم و پوز شیطونا به خاک میمالم، خدا هم در راه موفقیت نود درصد کمک میکنه و دیگه اون ده درصدش کار خود آدمه.

 

 بعد از این کار شیطون سه بار با قدرت گذشته میاد سراغ آدم و  آروم درگوش آدم میگه: هی! هیچ کس خونه نیست، وقتشه، برو تو دسشویی و یه حالی به خودت بده تا شارژ بشی! بلندشو دیگه، یالا پاشو. تو این سه بار هر موقع اومد به ذهنت، یه ثانیه هم صبر جایز نیست، فورا پاشو برو با آب سرد سرد دست و صورتتا تا آرنج بشور و بلند بلند بگو: لا اله الا الله و به معنیش توجه کن که هیچ خدایی غیر از خدای یگانه نیست و هیچ چیزی غیر از او و محبتش ارزش نداره. معصومین رو بلند صدا بزن: یا محمد(ص)، یا فاطمه زهرا(س)، یا علی(ع) و تا آخر. صلوات بفرست و از خدا بخواه که بر محمد و خاندان پاکش سلام و درود بفرستد. یادت باشه که یه زمانی علی امام مردم بوده و مردم مشکلاتشونا به اون میگفتند و خیلی هم بهش ظلم میکردند. حالا امام ما امام زمانه(عج) ما نباید مثل اعراب خنگ، با اماممون جنگ کنیم. اون امام ماست تا در مشکلات یار و مشکل گشای ما باشه. ما باید از اون کمک بخواهیم. پس هردفعه که شیطون اومد سراغت بگو "یا مهدی"، منو از دست این شیطون نجات بده.

بعد از هردفعه که فریاد شیطونا به آسمون بردی و تسلیمش نشدی، قدرتش هزار برابر کمتر میشه. هر وقت میاد سراغت بالا سرت می ایسته و میگه من این آدمو میشناسم، اراده نداره، زود گول میخوره، بدبخته، بیا جلق بزن خودتا خالی کن، اینقدر به خودت فشار وارد میکنی، خدا سیخی چند؟ دیدی که خدا هم تنهات گذاشت؟ حالا هی بگو خدا، هی بگو خدا. اینقدر با قمیش حرف میزنه که یه لحظه غفلت کنی، روز از نو روزی از نو. تو که نمیخوای این طوری بشه؟ میخوای؟ اما اماما اون بالا بالاها میگن: باریکلا ، این دفعه هم دهنشو سرویس کن، زجشو به آسمونا ببر، تو اراده داری، تو میتونی پاک زندگی کنی، توهم میتونی لذت زندگی بدون جلقو بچشی، خدا پشت و پناهته، سعی کن.

بعد از سه دفعه، دیگه شیطون بدبخت قدرتی براش نمیمونه. یادته چه راحت مارو میبرد طرف خودش که اصلا نمی تونستیم در برابرش مقاومت کنیم، الانم میاد، زیادم میاد، ولی قدرتی براش نمونده، از بی جونیش سوء استفاده کن و تلافی تموم این سالها رو از تو جونش دربیار. سر فحشو بگیر بهش. خیلی راحت دیگه ولت میکنه و میره.

 

من الان خیلی وقت نیست که ترک کردم، ولی با چند بار مقاومت، دربرابر وسوسه قدرتم خیلی زیاد شده. رجبعلی خیاطو نمیدونم میشناسی؟ اونم با یه بار مقاومت دربرابر هوای نفس و شیطون به جایی رسید که موقع مرگش امام زمان اومد بالای سرش!

 

برادر خوشکلم، نگذار شیطون بهت تلقین کنه که علی دلش خوشه ها! تو هم میتونی. یه کم فقط اعتماد می خواد. با تموم قدرتت چند روزی با وسوسه ها مقابله کن. این کار جهادیه که اگه آدم در حینش بمیره، شهید شده.

 

 

ولی روزی که با خودت گفتی "من دیگه برای همیشه ترک کردم" مواظب باش شیطان در کمین تو است. میخواد با همان روشی که خودش از بهشت اخراج شد تو را نابود کنه: غرور

 

تو تا آخر عمر باید مواضب شیطان باشی و توکلت به خدا باشه. تو هیچ وقت نمیتونی روی پای خودت وایستی اینو هرگز فراموش نکن. تو تا آخر عمر محتاج توکل به خداوند هستی. بلافاصله بعد از ترک بطور جدی برو سراغ واجبات و مستحبات. اگه بتونی شبا قرآن بخونی و تو معانیش توجه کنی، خیلی خوبه و تو ترک کمکت میکنه. مثلا من خودم شبا قبل از خواب یه دونه حمد میخونم و از خدا میخوام که در هر زمینه ای که خودش صلاح میدونه، راهنماییم کنه و بعد به صورت فال قرآنو باز میکنم و هرجاییش که اومد فقط معانیش را میخونم. عربی بخونیم و هیچی نفهمیم که فایده ای نداره.

 

گام چهارم: گام چهارم، قدم نهایی در موفقیت است. الان باید از همون شرایطی که مثال زدم خودت را دور کنی تا زمینه استمنا را برای خودت فراهم نکنی.

 

من این کارها را در مرحله سوم انجام دادم و داعیه متخصص بودن را هم ندارم، داوری با خودت:

 

)   ریش صورت و موهای اطراف آلت انرژی خودشون رو از بیضه های و ترشحات جنسی میگیرن به همین خاطر افراد اخته ریش و موی اطراف آلت زیادی ندارن (برخلاف موی سر) به همین خاطر سعی کن موهای اطراف آلتت رو نزنی (هرچند که این ایجاب میکنه بهداشت رو بیشتر رعایت کنی) همینطور اگر با سلیقت سازگاره و بتونی ریشت رو بلند کنی شاید موثر باشه. خوشبختانه امروز مدلهای ریش اونقدر متعدد شده که میتونی بنابر فیزیک صورت و مدلی که دوست داری ریش بگذاری. فکر میکنم یک ریشه خوش مدل و مرتب از صورت تیغ خورده به مراتب زیباتر هم باشه.

 

2)   میزان نیروی جنسی و تولید منی رابطه مستقیم داره با خورد و خوراک. پس سعی کن غذا های شهوت زا (گرم) نخوری و در خوردن خوراک عادی هم به اقل بسنده کنی. همیشه پر خوری مهمترین مانع برای کنترل شهوته. تا جایی که توان داری و ضرری به بدنت نمیرسه کمتر غذا بخور. سعی کن بجای چربیها به میوه رو بیاری. میتونی برای خودت انگیزه ثانویه درست کنی؛ مثلا روزه بگیر. امام صادق(ع) میفرماید: سه کار موجب تقویت حافظه میشود: نماز خواندن، روزه گرفتن و نگاه به آیات قرآن.

 

3)   مهترین زنگ خطرها وقتی به صدا در میاد که تنها میشی. سعی کن تا جایی که ممکنه تو خونه تنها نمونی. اگر میتونی با دوستات به گردش برو (به شرطی که دوستان خودشون محرک نباشند!!) ورزش کن و خلاصه خونه نشین نباش. به محض اینکه دیدی وسوسه ها شروع شد سعی کن بزنی بیرون و یا مشغولیت ذهنی برای خودت درست کنی ، چون ذهن خیلی تاثیر داره.

 

4)   اول اینکه سعی کن اگر هم اهل جلق هستی به کسی نگی. (هرچند هممون میدونیم تعریف کردن از خلوتهای سکسی یک از جذاب ترین بحثهاییه که بین پسرا است.) و اگر دوستانی هستند که تو رو با حرفهاشون یاد گذشته میندازن یا باهاشون رفت و آمد نکن و یا اینکه بحث رو زود عوض کن.

 

5)   چشم تاثیر خیلی مهمی تو تحریک جنسی داره. خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه که چشم رو کنترل کنی. من خودم حتی وقی حموم میرفتم پشت به آینه وا میستادم که خودم رو نبینم چون همینکه ادم خودش رو هم ببینه ممکنه کار خراب بشه، چه برسه که دایم مشغول تماشای تصاویر و داستانهای سکسی هم باشه ، پس اگر میخواهی راحت بشی همین الان با خودت عهد ببند که دیگه سراغ این چیزا نری. واقعیتش اینه که اونایی که نمیخوان ما راه پیشرفت را طی کنیم( خودمونو میگم، کاری به حکومت و دولت ندارم) دارن از اینترنت و ماهواره و .... استفاده سیاسی میکنن. کسی که جلقیه اینقدر فکرش مختل هست که کاری با درس و پیشرفت و آینده سازی برای خودش، نداشته باشه. من قبلا همش تو اینترنت مشغول سایتهای مستهجن بودم. حالا دیگه فقط وقتی کار داشته باشم، آنلاین میشم. مطمئن باش عاقبت ولگردی تو اینترنت و ماهواره اینه که دوباره جلقی میشی. اگه یه عکس سکسی هم ببینی 1000 بار به استمنا نزدیک میشی. مطمئن باش.

 

6)   حتما دیدی شلوارای تنگ بخاطر فشاری که به آلت میارن خیلی زود باعث نعوظ و راست شدن آلت میشن و وقتی هم آلت سفت بشه در اثر راه رفتن و مالیده شدن به لباس تحریک میشه پس سعی کن تا جایی که برات ممکنه لباس راحت بپوشی.

 

7)   حمام که معمولا میعادگاه عشاق جلق محسوب میشه خیلی مهمه. سعی کن خیلی توی حموم نمونی و زود بیایی بیرون. اصلا با خودت مسابقه بگذار تا 5 دقیقه دیگه لباس پوشیده بیرون باشی. موقع شست و شو هم زیاد خودت رو دست مالی نکن.  

 

8)   سعی کن روح خودت رو تقویت کنی. مطالعه و  فکر نقش مهمی دارند. خصوصا اینکه عقلا به این نتیجه برسی که لذت جلق لذت دروغی است و ابزار ناکامان و درمونده ها! جلق مثل یک پستونک میمونه که بچه الکی میک بزنه تا ساکت بشه. جلق یک صدا خفه کن بیشتر نیست. خودتو  خفه نکن!!

 

9) درست در همین لحظه با خودت و آفریننده ات عهد ببند که  این بار برای همیشه این عمل را ترک کنی و خودت را برای این موفقیت بزرگ شایسته تشویقی بزرگ بدان.

در انتها سه آیه از قرآن کریم را برایتان به یادگار میگذارم و آرزوی سلامتی و آزادی، برای همه جوانان ایران زمین میکنم.

سوره یس، آیه 60:

ای آدم زادگان، آیا باشما عهد نبستم که شیطان را نپرستید، زیرا روشن است که او دشمن بزرگ شماست.

سوره یس، آیه62:

و خلق بسیاری از شما نوع بشر را این دیو به گمراهی کشید، آیا هنوز هم عقل و فکرت کار نمی بندید؟

سوره نحل، آیه 99: (فرهاد عزیزم، همیشه به یادت هستم)

که البته شیطان را هرگز بر کسیکه بخدا ایمان آورده و بر او توکل و اعتماد کرده، تسلط نخواهد بود.

امیدوارم که با توجه به مطالب فوق، از این عمل شیطانی هرچه زودتر، رهایی یابید. ان شاء الله

                                                           به امید سلامتی همه جوانان ایران زمین.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 45373


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها