آخه چرا ؟ چه فایده ای داره ؟
  
 این وبلاگ در مورد رفع بد ترین دشمن انسان هست
 
آرشیو
 
دوشنبه 19 تیر‌ماه سال 1385
ترک استمنا ۱
       بسم الله الرحمن الرحیم

        ترک استمنا                                                                   ترک استمنا

از حالا بگم دوست عزیز اگه دوست داری سالم بمونی مطالبم را بخون وگرنه اگر غیر از     این هست برو که وقتتو تلف  نکن.

.هرکس به راه کفر و عصیان رود زیانش بر خود اوست و هرکس صالح و نیوکار شود آن هم برای شخص خود آسایشگاهی خوش فراهم خواهد ساخت

سوره روم، آیه 44

 

امروز میخوام یکم درمورد بلاهای که استمنا به سر آدم میاره، بنویسم تا کسایی که گاهی تفننی استمنا میکنند در مورد عواقبش بیشتر بفهمند و شاید یه لرزی به اندامشون بیفته. کسانی هم که مثه من خودشون گرفتار بوده یا هستند، هم احتیاجی به اینکه من چیزی بگم ندارند، خودشون استادند!

 

واقعیتش اینه که عوارض استمنا در همه افراد یکسان نیست و بسته به جسه و قوای جسمانی فرد، استمنا عوارض گوناگونی بر افراد میگذارد. پس چیزایی که الان میخوام بنویسم، تجربیات شخصی منه و یا چیزاییه که خودم به عینه در افراد دیگه دیدم و ممکنه بلایای استمنا در شخص شما متفاوت، گسترده تر و  یا خفیف تر ظهور پیدا کرده باشه. هر کس که دوست داشته باشه میتونه تجربیاتشو برام بنویسه تا با اسم خودش تو وبلاگم بنویسم. اما برم سراغ مضرات:

 

1- اولین چیزی که ذهن منا خیلی درگیر خودش کرده بود، کبودی و گودی اطراف چشمها، چین و چروکای پوست صورت و جوشهای غیر متعارف صورتم بود. در یک کلام تمام افراد جلقی بعد مدتی دارای چهره کریه و زشتی میشن که از هزار متری داد میزنه طرف معتاد استمناست. از طرفی این کراهت چهره بر روی اعتماد به نفس افراد تاثیر مخربی میذاره و اغلب اوقات میخوان که تو تنهایی سیر کنند. از جنبه دیگر همه ما میدانیم که از عوامل سوق دهنده به سوی استمنا "تنهایی" میباشد؛ میبینید که چگونه استمنا با عوارضش، راه انجام دوباره خود را باز میکند؟ با جلق زدن اعتماد به نفس از بین میره، با از بین رفتن اعتماد به نفس، فرد خود را اجتماع دور میکند و با دوری از اجتماع و خلوت گزینی، هزار بار عمیق تر به استمنا معتاد میشه.

 

2- شاید برای هیچ کس اتفاق نیفته که در حال استمنا، به عشق بازی، معشوقه، یک دختر یا یک زن فکر نکرده باشد. اگر این نیاز اساسی به شریک جنسی در انسان نبود، آیا لزومی برای ایجاد یک شریک مجازی احساس میشد؟ مسلما پاسخ این سوال خیر است. یک انسان معتاد در طول سالها جلق زدن، قوه تخیل خود را به طور وحشت انگیزی تقویت میکند تا جایی که بیشتر از هر چیز، از این لذت میبرد که در کنجی در خیالات خود به سر ببرد. این به جایی میرسد که خیالات در مورد یک نفر، لذیذتر از رابطه کامل با او برای یک معتاد خیالات باشد. در اینجا مشاهده میکنید که استمنا از انسان یک اسیر و خمار توهم میسازد. من خودم در هنگام معتادیم، صبحها ساعت 7 از خواب بیدار میشدم ولی یهو نگاه میکردم میدیدم ساعت 10 شده، تو این چند ساعت فکر میکنید چه کاری میکردم؟ حالا مثلا از رخت خواب بلند میشدم و میرفتم دستشویی، شده بود که از بس اون تو می نشستم، بعد از یک ساعت برادرم دیگه میومد و میگفت: معلوم هست چه غلطی داری میکنی؟ هیچ! مشغول خیالاتم بودم!!! تو خیالاتم تموم دخترای عالمو حریف بودم، اما تو واقعیت حتی یه متلک هم نمیتونستم به یه دختر بگم. جلق از آدم یه حیوون میسازه! حتی بدتر از حیوون!

کدوم حیوونی رو سراغ داری که به محارم خودشم نگاه هرزه بندازه! به نظر من یکی از بزرگترین عوارض استمنا که در همه افراد بروز میکنه، همین خیالبافیه! زمانی که من برای خیالبافی صرف میکردم، با اون زمان میتونستم بزرگترین و سرنوشت سازترین کارها را بکنم که نکردم و الان دارم حسرت روزای عمرمو میخورم.

 

3- تموم کساییکه استمنا میکنند قبول دارن که چند ساله که دیگه حتی یه دقیقه هم سر حال نبودند و دائما کسل و بی حوصله اند. اینم یکی از عوارض جلقه. یه آدم شاد و شنگول، که با ارادش میتونه کوها جابجا کنه، بعد از حد اکثر یک ماه جلق زدن، طوری کسل میشه که حتی حوصله شنیدن صدای مادرشم نداره. من خودم تا سال اول دبیرستان معدلم زیر 18 نیومده بود و حتی یه بارم الکی غایب نکرده بودم، اما وقتی وارد هنرستان شدم، یادمه هزار بار الکی کلاس نرفتم چون منی که عاشق درس بودم، حوصله درس گوش دادن را دیگه نداشتم. به خاطر غیبت های بی مورد انظباطمو دادن 10 و پسر تک محله و مدرسه با پنج تا تجدیدی با معدل 11، خرداد به خونه برگشت. همه فکر میکردند که علی معتاد شده و کم مونده بود منو ببرند برای آزمایش اعتیاد. وای که چه روزای بدی بود. با همه سر جنگ داشتم. هرکس میومد باهام صحبت کنه، در مورد هرچی که بود، سر هیچ و پوچ الکی عصبانی میشدم و عربده میکشیدم.

 

4- از مضرات استمنا که اغلب به سر همه میاد، لاغری مفرطه. تو یه کتابی خوندم که استمنا 30 برابر یک سکس، انرژی بدنو مصرف میکنه. چراشو نمیدونم(شما میدونید؟) ولی فکر میکنم که بیشتر این انرژی صرف تلاش انسان برای ایجاد یک فضای فانتزی در ذهن میشه، در حالی که در سکس طبیعی انسان نیازی به تخیل نداره و انرژی بدن به هدر نمیره. برای همینه که افرادی که استمنا میکنند بعد از مدتی تمام ذخیره چربی بدنشون تموم میشه و میشن پوست و استخون. البته در همه افراد به یک شکل نیست. من خودم به خاطر هیکل درشت ارثی و سعی در کم بودن تعداد جلقام، خیلی لاغر نشدم ولی همین لاغری من هم در حدود 16 کیلو بود که فکر نمیکنم رقم کمی باشه.

 

5- شاید شنیده باشید که "هر قطره منی=30000 قطره خون"!! تعجب نکنید، درسته هر قطره از منی از سی هزار قطره خون ساخته میشود! منی گرانبهایی که هر روزه به کاسه توالت ریخته میشود، سرشار از انواع ویتامینها و مواد معدنیست که برای بقای اسپرم در رحم نیاز است. یه آدم جلقی که روزی دوبار استمنا میکند، مثل این است که بیشتر از سه ساعت از دماغش خون بیاد. شاید با یک بار ضرری به بدن نرسد ولی اگر کار هر روز ما باشد، چه میشود؟ تمامی مواد ضروری که برای رشد انسان لازم هستند با استمنا به توالت ریخته میشود و این میشود که یک شیره ای در برابر یه جلقی، شیر نری قوی هیکل است! تمامی افرادی که سالهای متمادی در دوران بلوغ و رشد خود استمنا میکنند، یک سر و گردن از همسن و سالهای خود کوچکترند. کم خونی بر روی چهار ستون بدن تاثیر میذاره و اکثر آدمای جلقی، مثه آدمای هموفیلی زرد و ضعیف هستند. به خاطر کم خونی موقع راه رفتن پاها یخ میکنه و مواقعی که انسان یهو از جاش بلند میشه، بد جوری چشمش سیاهی و سرش گیج میره. در جلوی دیدش همش خطوطی کرم مانند میبینه که با گردش چشم به هر طرف، اونم میاد و خلاصه عذاب جهنمو آدم تو دنیا میبینه!

 

6- همه فکر میکنند که منی به غیر از بقای نسل آدمی، هیچ کار دیگه ای انجام نمیده. ولی این فکر غلطیه! منی در تمامی دستگاه های بدن بویژه سیستم بینایی، شنوایی و اعصاب، نقش یک تقویتی بزرگ را ایفا میکند. یکی از عواملی که باعث رشد استخوانها در دوران بلوغ میشود، تولید منی در بدن است. از عوامل لطافت و سلامتی پوست و موی بدن، وجود منی در بدن است. منی گرانبهایی که بدن ما در این سن برای سلامتی نیاز دارد را از آن میگیریم و به کاسه توالت میریزیم!! برای چه؟ هیچ! برای لذتی شیطانی و گذرا!! این میشود که بعد از مدتی دیگه نه شنوایی برامون میمونه نه بینایی! مثه پیر مردای 90 ساله به خاطر ضعف اعصاب دستامون میلرزه، پوست صورتمون کدر میشه، موها به شدت نازک میشه و در بعضی افراد تا پای طاسی هم پیش میره! چرا؟ چون به خاطر عصیانی که کردیم، طبق وعده حق الهی، فقط خودمون هم ضربه میخوریم! من خودم خیلی تار میدیدم و یه حرفو هزار بار میپرسیدم تا متوجه بشم! تازه یه چیز بدتر این که دائم صدای سوت تو گوش شنیده میشه. خیلی خیلی خیلی خیلی  عذاب آوره.

 

7- یکی از چیزایی که خیلی عذابم میداد، خارش بدن بود. این خارش را من زیاد در افرادی که استمنا میکنند، ندیدم ولی من خودم داشتم و چندتایی را هم میشناسم که این عارضه در اونا هم بروز کرده. خارشی که با همه خارشا فرق داره. جوری می خاره که آدم فکر میکنه یه کرم بزرگ الان داره زیر مثلا پوست صورتش حرکت میکنه. این خارش موقعی بروز میکنه که آدم باید یه کاری انجام بده ولی حالشو نداره. مثلا سر کلاس درس که باید درس گوش کنه و آدم حوصلشو نداره، شروع میکنه به خارش. بیضه ها زیاد میخاره و آدم از فرط خارش دیگه خانواده و ملت و ... براش فرقی نمیکنه و حیا نمیکنه و میییییخارونه! اگه بسر شما هم اومده باشه متوجهی که چی دارم بلغور میکنم. واقعا خارش وحشتناکیه. وحشتناک ....

 

8- استمنا اراده آدمو به کلی از بین میبره. آدم دیگه اختیار خودش دست خودش نیست. شهوت انسان لجام گسیخته میشه و نمیشه جلوشو گرفت. به قول محمد عزیزم: "شهوت انسان مثه یه درختی میمونه که با استمنا هر روز تنومندتر میشه و از ریشه کندنش سخت تر". آدم طوری میشه که وقتی تو خیابون یه دختر میبینه، نمیتونه جلوی نعوظ آلتشو بگیره. به همون اندازه ای که سریع بلند میشه به همون اندازه هم سریع میخوابه البته در هنگام سکس آدم با همسرش. واقعیتش اینه که آدمایی که با جلق خو میگیرند، بعد از ازدواج از ارضای همسرشان ناتوانند و همین مساله تا به امروز هزاران خانواده را متلاشی کرده. به علت مداومت انسان به امور جنسی در دوران نوجوانی و جوانی، در سن پیری بیماری های پروستات گریبانگیر آدم میشه. ماهیچه های جهاز تناسلی به خاطر کار کشیدن های مداوم از آنها، در سن 35 سالگی، مانند ماهیچه های یک پیرمرد فرتوت شدند و هنگام مراقبت نعوظ آلت از بین میرود. علاوه بر این آلت به یک سوم نعوظ واقعی خود میرسد و همه این افراد فکر میکنند که آلت کوچکی دارند، دریغ از اینکه مشکل چیز دیگریست.

 

 

عزیزان من، تمامی اینها گوشه ای از بلاهاییست که استمنا به سر انسان میاره، نوشتن همه مضرات استمنا، یک کتاب هزار صفحه ای و حوصله حضرت فیل میخواد که من ندارم! حالا می خوام یه چیزی بگم که سوپرایز بشید و شاید باور نکنید. همه این عوارض را خوندید، تموم این عوارض بعد از 16 روز استمنا نکردن، از من جدا شد. باورش سخته ولی میشه. الان دارم لذتی میبرم که پنج سال در آرزوش بودم. تا خودتون تجربش نکنین باورتون نمیشه. از همین امروز شروع کنید، بعد از شونزده روز چنان حالی میکنین که دیگه هیچ وقت نمیخواهید به روزای گذشته، برگردید. در انتها بتون توصیه میکنم که یه بار دیگه اون آیه قرآن که اول نوشته هام هست را با دقت بخونید و به معنی اون خوب توجه کنید. راستی تضمین این روش ترک  در گرو خوندن پست بعدی منه و اگه به اون چیزا عمل کنین مطمئن باشید که برای همیشه موفق میشوید.( ولی مغرور نشوید )

 

 

در پایان فقط بدون که میتونی به راحتی ترک کنی فقط باید متفر شوی ازش و این کار با کارهایی که گفتم به راحتی انجام پذیره . موفق باشی

(زندگی زیباست ولی خراب و تلخش نکن )


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 45373


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها